| opasky |
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
KONTAKTY
ANKETA
využívali by jste zavedení služby kvalitního doručování s UPS? (170 Kč při platbě předem, 210 Kč dobírka)
zcela jistě , rád bych ji využíval (a)Nové spony v e shopu



Zákaznící, kteří si bez omluvy nevyzvedli objednané opasky zaslané na dobírku

HIMMER Josef Uherské Hradiště
JIŘÍK Martin Šumice
Jeden zákazník potřeboval opravit značkový kožený opasek pro manželku, který koupil v jednom kamenném obchodě.



ale byl to problém...............
Kožený značkový opasek se pouze tvářil jako kožený, ale při běžném používání bylo tajemství odhaleno......
TAKOVÝ OPASEK BOHUŽEL OPRAVIT NEUMÍME.
Protože jsme dlouholetí výrobci kvalitních opasků máme velmi dobrou pozici na našem i zahraničním trhu. Naši odběratelé v České republice i v zahraničí nejsou oezeni počtem a vekostí opasků, jako je tomu často u dovozců nebo překupníků opasků. ( kdy jsou k dispozici např opasky jenom ve dvou nebo třech velikostech a není možnost výběru barev.)
Několikrát do roka vzorujeme nové opasky a to v souladu s novými módními trendy. Získané zkušenosti na mezinárodních veletrzích ( Bologna, Paris, Milano.....) důsledně uplatňujeme v našem výrobním programu.
Všechny komponenty kupujeme přímo od výrobců, kteří nám rovněž vzorují dle našich požadavků např. nové spony na opasky nebo ozdoby a materiály. Našimi největšími dodavateli jsou specializovaní italští a němečtí výrobci
Pro další prodejce nabízíme pochopitelně rabat i množstevní slevy. Spolupráce s námi se Vám vyplatí!!!
PRO PODROBNĚJŠÍ NABÍDKY VOLEJTE :777632148, nebo mailujte na:
Větším zákazníkům jsme schopni zajistit dovoz firemními vozidly

